Динамо завершило сезон перемогою над Металістом. Хет-трик Лукаша Теодорчика приносить чемпіону впевнену перемогу.

Сергій Ребров на останню гру сезону випустив експериментальний склад, що не завадило Динамо розгромити Металіст з рахунком 4:1.

Вже на 8-й хвилині "Динамо" вело в рахунку з рахунком 2:0 після того, як Теодорчик протягом хвилини забив два схожих голи – головою після того, як Яковенко подавав м'яч у штрафну з правого флангу. Різниця лише в тому, що в першому моменті з голом Лукашу скинув м'яч Буяльской, а в другому моменті вже сам поляк замкнув навіс.

Після цього Динамо на час віддало ініціативу супернику, але господарі просто не знали, як зламати оборону суперника.

Початок другого тайму ознаменувався фаєрами уболівальників, з-за чого арбітр на 10 хвилин відводив команди з поля.

Повернувшись, динамівці активно пішли вперед, створили кілька небезпечних моментів і забили – Корзун здорово відібрав м'яч у центрі поля і вивів Теодорчика один на один з Погорилим, після чого поляк забив в ближній кут. Хет-трик Теодорчика і перший результативний пас Корзуна в його дебютному матчі за основний склад Динамо.

Далі команди зробили перерву в активних діях до компенсованого часу, якого арбітр додав цілих 17 хвилин.

Тоді вже пішов відкритий футбол. Спершу гравці Металіста здорово розіграли на підступах до штрафного і Наполов реалізував вихід один на один, але через хвилину харків'яни вже змушені були виймати м'яч зі своїх воріт після голи Гусєва.

Металіст - Динамо 1:4

Голи: Наполов, 90+3 - Теодорчик, 7, 9, 67, Гусєв, 90+4

Металіст: Погорілий, Зубейко, Рижук, Зотько, Каплієнко (Наполов, 34), Харатін (Синиця, 89), Ралюченко, Країв, Барілко (Родич, 46), Соболь, Прийомів

Динамо: Рудько, Морозюк, Хачеріді, Петрович, Макаренко, Сидорчук (Гармаш, 74), Корзун, Мякушко, Буяльський, Яковенко (Гусєв, 85), Теодорчик (Мораєс, 74).