"Зоря" зіграла внічию з "Фенербахче" в стартовому матчі Ліги Європи. Луганська "Зоря" у першому матчі групового раунду Ліги Європи проти турецького "Фенербахче" зіграла з рахунком 1:1.

Ліга Європи

"Зоря" 1:1 "Фенербахче"

Голи: Гречишкін 52 - К'єр 96

Підопічні Юрія Вернидуба можна сказати, що вдало дебютували в Лізі Європи, якби не пропущений гол на 96 хвилині. На 52-й хвилині матчу Гречишкін забив гол-красень метрів з 25-ти.

Цікаво, що матч проходив в Одесі. А ось команда іменитого тренера Діка Адвоката після серії невдач на старті турецької Суперліги продовжує свого піку. Це було помітно по грі, але турецькій команді вдалося врятуватися на 96 хвилині матчу. Гол на рахунку К'єра.

У ще одному матчі групи А, де виступає "Зоря", "Фейєнорд" обіграв зоряний "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1:0.