Збірна Україна здобула першу перемогу у відборі до ЧС-2018. Збірна України з футболу здобула першу перемогу під керівництвом Андрія Шевченка.

У матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу-2018 наша команда здолала косовар – 3:0.

"Жовто-сині" нервово почали зустріч, яка проходила в Кракові. Українці часто втрачали м'яч, помиляючись в передачах. Це не заважало номінальним господарям контролювати хід зустрічі.

Перевага українців вилилося в логічний гол Артема Кравця. Нападник "Гранади" прийняв м'яч від Зінченко і не без рикошету точно пробив у верхній кут.

Після перерви збірна України продовжила тиснути на ворота суперника. Підопічні Андрія Шевченка активно використовували правий фланг, де проявляв активність Андрій Ярмоленко.

На 56-й хвилині динамівець запустив у прорив Бутка, але дуже небезпечний простріл Богдана ніхто не зміг замкнути.

У середині другого тайму гра набула гостроатакуючий характер. При цьому суддя гри Кевін Блом з Нідерландів не призначив очевидний пенальті у ворота наших суперників за фол на Євгена Коноплянку.

На 78-й хвилині Руслан Ротань відправив другий м'яч у ворота косовар, проте гол був справедливо скасовано бригадою голландських арбітрів.

А ще через три хвилини Андрій Ярмоленко остаточно зняв усі питання про переможця. Після передачі Олександра Караваєва динамівець впевнено розібрався із захисниками і точно пробив повз воротаря.

Крапку в матчі поставив Руслан Ротань, який потужним ударом з-за штрафного змусив капітулювати Уйкані.

Таким чином, наша команда здобула першу перемогу у відбірковому турнірі до ЧС-2018.

Україна – Косово – 3:0 (1:0) Голи: Кравець 31"– 1:0, Ярмоленко 81"– 2:0, Ротань 87"– 3:0

Україна: Пятов, Соболь, Кучер, Ордець, Бутко, Степаненко, Коваленко, Коноплянка (Караваєв 79'), Зінченко (Ротань 64'), Ярмоленко, Кравець (Зозуля 84')

Косово: Уйкані, Пакарада, Пниши, Ррахмани, Пердедай (Сулеймані 77'), Хутра (Беріша 55'), Крьезиу, Беріша, Шала, Рашица (Зенелі 66'), Мурики

Попередження: Беріша 20", Крьезиу 82'