"Брага" 2 : 4 "Шахтар"

Голи: Стоилькович 43' - Кривцов 22', 62', Тайсон 39', 66'

Попередження: Вукчевич 75' - Танковский57', Кривцов 67', Тайсон 74', Дентіньо 75'

80' - Простріл Матвієнко заблокував Гойяно, передає Ukr.Media.

75' - Дентіньо і Вукчевич заробили по гірчичнику.

74' - "Брага" - "Шахтар". "Шахтар" зі значною перевагою обігрує "Брагу": онлайн-трансляція матчу Ліги Європи. Текстова онлайн-трансляція матчу 6-го туру групового раунду Ліги Європи "Брага" - "Шахтар".Тайсон заробив попередження.

71' - Пожежа біля воріт "Шахтаря" завершився винесенням м'яча, Кривцов отримав пошкодження.

70' -"Брага" - "Шахтар". "Шахтар" зі значною перевагою обігрує "Брагу": онлайн-трансляція матчу Ліги Європи. Текстова онлайн-трансляція матчу 6-го туру групового раунду Ліги Європи "Брага" - "Шахтар".Заміна у "Браги": Алан поміняв Стоильковича.

69' - Рікарду Орта зі штрафного пробив повз.

67' -Кривцов заробив попередження.

66' -
Заміна у "Шахтаря": Феррейра поміняв Борячука. Заміна у "Браги":
Бенітес вийшов замість Едуарду.

66' -"Брага" - "Шахтар". "Шахтар" зі значною перевагою обігрує "Брагу": онлайн-трансляція матчу Ліги Європи. Текстова онлайн-трансляція матчу 6-го туру групового раунду Ліги Європи "Брага" - "Шахтар".Гол! Дубль також оформляє Тайсон. Бразилець промчав до штрафної господарів, залишивши не у справ усіх захисників "Браги" і пробив Марафону.

62' -
Гол! Кривцов
робить дубль. Сергій головою замкнув навіс зі штрафного у виконанні Фреда.

61' -
Заміна у "Шахтаря": Фред поміняв Танковского.

58'

Заміна у "Шахтаря": Бернард поміняв Марлоса.
Заміна у "Браги": Ахмед Хассан поміняв Сування Фонте.

57' -Танковський отримав попередження.

57' - Тайсон вивів Борячука на ударну позицію, але форвард промахнувся з вигідної позиції.

56' - Удар Танковского заблокували захисники.

52' - Вілсон Едуарду пробивав з середньої дистанції - вище воріт.

51' - Обидві команди по черзі володіють м'ячем, дуже багато браку в атаці у обох колективів сьогодні.

46' - Фонте в боротьбі з Кривцовим впав у гостьовій штрафний 0 арбітр мовчить.

"Брага" - "Шахтар". "Шахтар" зі значною перевагою обігрує "Брагу": онлайн-трансляція матчу Ліги Європи. Текстова онлайн-трансляція матчу 6-го туру групового раунду Ліги Європи "Брага" - "Шахтар". Розпочався другий тайм.

Нічого не компенсував рефері до першого тайму. Перерва.

43' - Гол! Стоилькович головою замкнув навіс з лівого флангу у виконанні Орти.

40' - Орта після подачі з кутового пробив головою прямо в руки Шевченка.

39' -Гол! Тайсон забиває. Марлос вивів Тайсона на ударну позицію і бразилець здорово на протиході вразив ворота господарів.

37' - Небезпечно! Матвієнко виконав навіс з лівого флангу, а набіг Борячук не влучив по м'ячу.

36' - Марлос пробивав з-за меж штрафного - удар блокований.

35' - Орта виконав навіс-удар зі штрафного - поруч зі штангою пролетів м'яч.

33' - Байа невдало пробив з-за меж штрафного.

28' - "Брага" вже подала 5 кутових - поки безрезультатно.

24' - Володіння м'ячем-51% - 49% на користь португальців.

22' -
головою замкнув навіс з кутового - Марафону зреагував на удар, але все-таки круглий залетів у ворота. Гольова передача на рахунку Марлоса.

20' - Небезпечно! Руй Фонте пробивав з лінії штрафного - Шевченко відбив м'яч.

16' - Небезпечно! Шевченка виносив м'яч зі своєї штрафної, але фактично віддав передачу Рікарду Орте, португалець пробив потужно - але кіпер "Шахтаря" перевів м'яч на кутовий.

15' - Удар Вілсона Едуарду зі штрафного зловив Шевченка.

15' - Ордець сфолив на форварда "Браги" - штрафний удар.

14' - Танковський порушив правила в атаці.

12' - Марлос завалив суперника на правому фланзі.

9' - Обидві команди по черзі володіють м'ячем в центрі поля. Рікарду Орта опинився поза грою.

6' - Небезпечно! Дентіньо "розрізав" оборону господарів, але вихід Борячука сам на сам не відбувся - на виході вдало зіграв Марафону.

4' - На Тайсона, який відпрацював у захисті, сфолили футболісти "Браги".

2' - Вілсон Едуарду забіг в офсайд.

Матч розпочався!

"Шахтар" і "Брага" хвилиною мовчання вшанували пам'ять футболістів і тренерів команди "Шапекоэнсе", які загинули в авіакатастрофі в Колумбії.

17:57 - Команди з'являються на полі, ось-ось почнеться гра.

17:55 - З 17 забитими голами "Шахтар" є найрезультативнішою командою на груповому етапі Ліги Європи сезону 2016/2017.

Де дивитися матч Ліги Європи "Брага" - "Шахтар"

Сьогодні, 8 грудня, "Шахтар" проведе свій останній єврокубковий матч в 2016-му році. Гірники вже давно забезпечили собі єврокубкову весну, а ось "Бразі" для виходу в плей-офф ЛЄ необхідна перемога. У нинішньому сезоні португальська команда жодного разу не поступалася в рідних стінах. Нагадаємо, в попередньому матчі "Шахтар" здобув впевнену перемогу над португальцями.

Букмекери оцінили шанси "Шахтаря" в матчі з "Брагою".