"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Ворсклою" в чемпіонаті України. У 19-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" у Харкові здобув перемогу над полтавською "Ворсклою".

Зустріч на ОСК "Металіст" завершилася з рахунком 2:1

Розлючені за безглузді поразки у Лізі Європи "гірники" з перших хвилин влаштували неймовірний натиск на ворота полтавчан. Гості нічого не могли вдіяти з швидкими нападниками донецької команди, повністю притулившись до своїх воріт. Однак перший м'яч забила саме "Ворскла", реалізувавши єдиний небезпечний момент за весь тайм, передає Ukr.Media.

У другій половині штурм "Шахтаря" продовжився і в цей раз удача нарешті посміхнулася віце-чемпіону України. Прикрий рикошет дозволив Коваленко зрівняти рахунок.

Кінцівка гри перетворилася в одну суцільну атаку господарів, яка за 2 хвилини до кінця матчу все ж таки увінчалася успіхом. Феррейра приніс "гірникам" вкрай важку перемогу.

"Шахтар" – "Ворскла" - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 27 Хльобас, 1:1 – 63 Коваленко, 2:1 – 90 Феррейра.

Шахтар – П'ятов, Срна, Ізмаїл, Кучер, Ракицький, Бернард (Тайсон, 46), Степаненко, Марлос, Фред, Коваленко (Феррейра, 67), Бланко Лещук.

Ворскла – Шуст, Чеснаков, Даллку, Пердута, Дитина, Ткачук, Мякушко (Кунєв, 63), Кравченко, Шарпар (Зарічнюк, 81), Одарюк, Хльобас.

Попередження: Бернард (38), Коваленко (60), Шуст (73), Зарічнюк (83), Одарюк (85), Феррейра (90).

Видалення: Зарічнюк (90).

Таким чином донецький клуб набирає 53 очки і продовжує лідирувати в турнірній таблиці. Свій наступний поєдинок підопічні Паулу Фонсеки проведуть 5 березня в неділю. Початок о 19:30.

Напередодні "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Зорею" . Кияни, як і "Шахтар", виграли з рахунком 2:1.