"Динамо" насилу обіграло "Чорноморець" у 22-му турі чемпіонату України. Київське "Динамо" в дуже напруженому матчі 22-го туру чемпіонату України здобуло перемогу над одеським "Чорноморцем".

Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 2:1 на користь "біло-синіх", передає Ukr.Media.

Команда Сергія Реброва в неспішному темпі розпочала зустріч. Кияни на класі тримали м'яч, монотонно розхитуючи оборону "моряків".

Незважаючи на досить розмірені дії, господарі досить швидко відкрили рахунок. Після подачі кутового лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко забив розкішний гол п'ятою . А перед самим свистком на перерву Сергій Сидорчук подвоїв перевагу киян потужним ударом у ближній кут.

Після перерви "Чорноморець" активніше пішов вперед і відквитав один м'яч. Забив Хочолава, замкнувши навіс зі штрафного.

Однак, як ні одесити намагалися врятувати гру, забити ще раз вони не змогли.