Нойєр догравав матч проти "Реала" зі зламаною ногою. Воротар мюнхенської "Баварії" Мануель Нойєр догравав проти "Реала" у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зі зламаною ногою.

Про повідомляє прес-служба німецького клубу, передає Ukr.Media.

Нойєр отримав травму під час третього гола мадридців, який забив Кріштіану Роналду на 15 хвилині першого додаткового тайму.Тепер голкіпер, швидше за все, пропустить залишок сезону. Точні терміни його відновлення стануть відомі після додаткового медогляду.

Ймовірною причиною травми стало форсоване лікування до дуелі з "Реалом", адже до чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів Нойєр пропустив два поєдинки чемпіонату Німеччини за схожою причини.

Нагадаємо, зустріч "Реала" - "Баварії" в Мадриді завершилася з рахунком 4:2 , завдяки якій мадридці пробилися в півфінал Ліги чемпіонів. "Реал" після перемоги над "Баварією" став першою командою, яка вийшла в півфінал Ліги чемпіонів в сьомий раз підряд. Жеребкування відбудеться 21 квітня у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні.