"Шахтар" мінімально обіграв "Динамо" в чемпіонаті України. Гол Факундо Феррейри став вирішальним у напруженій боротьбі донецького "Шахтаря" і київського "Динамо" на НСК "Олімпійський".

Центральний поєдинок "Динамо" і "Шахтаря" мав величезне значення для обох команд. "Шахтар" міг впритул наблизитися до чемпіонства, а "Динамо" зберегти хоча б теоретичні шанси на титул, передає Ukr.Media.

Перший тайм вийшов досить рівним. На кінець трьох хвилин Ярмоленко вдалося відкрити рахунок, однак арбітри спочатку зарахували гол, а потім відмінили через офсайд.

Те, що не вдалося київській команді, вийшло у "гірників". Марлос і Тайсон закинули м'яч на Феррейру, а той легко переграв Коваля. По черзі команди демонстрували активність, проте відзначитися нікому не вдалося.

Набагато динамічніше і жорсткіше вийшла друга половина зустрічі. "Шахтар" захопив ініціативу і нейтралізував практично будь-які спроби атак "Динамо". Свідчення цьому - 1 удар по воротах П'ятова, проти 6 у "Шахтаря".

Варто відзначити, що у "Динамо" було кілька непоганих спроб зі стандартів, а Бесєдін зумів зрівняти рахунок, але і в його випадку був зафіксований офсайд. Та й другий удар Ярмоленка не вийшов з цієї ж причини.

В самому кінці поєдинку Пантіч чудово прострілив по воротах П'ятова, але воротар зреагував відмінно. Остання атака "Динамо" також була невдалою і в підсумку була зафіксована перемога "Шахтаря" 1:0 - "гірники" відірвалися від другого місця на 14 очок.

"Динамо" 0:1 "Шахтар"

Гол: Феррейра, 12