"Шахтар" - володар Кубка України 2017 року (фото, відео). Завдяки єдиному голу Марлоса, "Шахтар" зміг завоювати крім чемпіонського титулу ще й Кубок України.

Кубок України. Фінал 2016/2017

Шахтар – Динамо 1:0

Гол: Марлос, 80

Попередження : Срна, Феррейра, Пятов — Сидорчук, Кадар, Гармаш

На восьмій хвилині Марлос не зумів реалізувати пенальті (поперечина)

Фінальний поєдинок Кубка України пройшов з традиційними учасниками - донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо". Дивно, але футболісти Сергія Реброва грали на рівних з "Шахтарем", передає Ukr.Media.

Тим не менш, вже на старті поєдинку у ворота Максима Коваля був призначений пенальті, однак Марлос пробив власною авторською траєкторією прямо в поперечину.

Основний акцент в атаках "Динамо" був спрямований на Андрія Ярмоленка, проте лідеру "Динамо" ніяк не вдавалося вразити ворота суперника. Запам'ятався центрфорвард кількома оффсайдами і втраченими моментами.

У другому таймі відбулися традиційні нервові розгляди, в результаті чого кілька гравців обох команд були попереджені.

А результат поєдинку вирішив все той же Марлос, який скористався помилкою голкіпера - 1:0. На останній хвилині Денис Гармаш міг зрівняти рахунок, але завершальний удар був невдалий.

У підсумку, у "Шахтаря" вже 11 трофеїв Кубка України - стільки ж у "Динамо" (11).

Шахтар: Пятов — Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїл — Степаненко, Коваленко (Малишев, 84) — Марлос, Тайсон, Бернард (Зубков, 90+1) — Феррейра (Ордець, 90+3)

Динамо: Коваль — Пантіч, Кадар (Циганков, 84), Виду — Морозюк, Шепелєв, Сидорчук (Рибалка, 67), Антунеш — Ярмоленко, Гармаш, Бесєдін