Збірна України з футболу обіграла Фінляндію у відбірковому матчі ЧС-2018. Наступний поєдинок підопічні Андрія Шевченка проведуть 2 вересня проти Туреччини.

Збірна України з футболу обіграла Фінляндії в найважливішому відбірковому поєдинку чемпіонату світу-2018. Зустріч стадіоні "Ратина" в Тампере завершилася з рахунком 1:2, передає Ukr.Media.

Обидві команди почали поєдинок без високих швидкостей. Гра в основному точилася в середині поля і тільки зрідка форварди обох команд турбували голкіперів.

Наші футболісти дуже повільно починали атаки, дозволяючи фінам швидко повертатися за лінію м'яча. Українцям, як і в ганебної гри з Мальтою, не вистачало цілісності з точки зору атак. Напад було довгим, тягучим і суперник встигав швидко перебудовуватися.

Як для команди, яка приїхала до Фінляндії лише за перемогою і повинна грати першим номером, у першому таймі українці дуже мало створювали, практично жодного разу не увійшовши в штрафний майданчик суомі.

У другій половині малюнок гри змінився. "Синьо-жовті" притисли суперника до воріт, а через 7 хвилин відкрили рахунок. Ярмоленко видав шедевральний пас на Малиновського, Руслан пробив у голкіпера, але на добиванні вдало зіграв Коноплянка, оформивши 14-й м'яч за збірну.

Фінам знадобилося 10 хвилин, щоб прийти в себе і перегрупуватися, після чого гра потихеньку перемістилася ближче до П'ятову. Українські футболісти намагалися відповідати фланговими атаками, але жодного 100%-гострого моменту так і не створили, а замість цього самі привезли собі гол.

У цей момент Україні необхідно було показувати характер, і вона це зробила. Не пройшло і 4-х хвилин, коли Бесєдін знову вивів нашу збірну вперед. Час, що залишився, гості намагалися організувати штурм, але забити другий гол їм не дали.

Фінляндія – Україна 1:2

Голи: 0:1 – 51 Коноплянка, 1:1 – 72 Похьянпало, 1:2 – 75 Бесєдін.

Фінляндія – Градецки, Лам, Мойсандер, Ояла, Уронен Заступник (Маркканен, 84), Хямяляйнен, Ягубі, Аркивуо, Лод (Йенсен, 68), Райтала, Пуккі (Похьянпало, 68).

Україна – П'ятов, Ордець, Матвієнко, Бутко, Ракицький, Малиновський, Степаненко, Коваленко (Шепелєв, 76), Коноплянка (Соболь, 87), Ярмоленко, Селезньов (Бесєдін, 65).

Попередження: Ракицький (39), Коноплянка (55), Коваленко (58), Ягубі (74), Лам (80).

Свій наступний поєдинок підопічні Андрія Шевченка проведуть 2 вересня вдома проти Туреччини. Початок о 21:45.