Українські боксери завоювали найбільше золотих медалей у чемпіонаті Європи з боксу. Україна виграла медальний залік чемпіонату Європи з боксу.

Збірна України посіла перше місце в медальному заліку чемпіонату Європи з боксу, який проходив у Харкові, передає Ukr.Media.

На рахунку нашої команди 6 медалей – Золото у Юрія Шестака (до 60 кг), Олександра Хижняка (до 75 кг), Віктора Вихріста (понад 91 кг), срібло у Миколи Буценко (до 56 кг) та бронза у Дмитра Замотаєва (до 52 кг) та Євгена Барабанова (до 69 кг).

На другому місці медального заліку розташувалися росіяни з п'ятьма медалями (2 золота, 2 срібла та 1 бронза), третіми стали британці з 8-ма медалями (1 золото, 6 срібних і 1 бронзова).