"Шахтар" переміг "Динамо" в матчі за Суперкубок України. Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" в матчі за Суперкубок України.

"Шахтар" 2:0 "Динамо", передає Ukr.Media.

Голи: Феррейра 8', 56'

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" в матчі за Суперкубок України. Зустріч пройшла в Одесі на стадіоні "Чорноморець" і завершилася з рахунком 2:0.

"Шахтар": Пятов — Срна, Кривцов, Ракицький, Ізмаїл — Малишев (Коваленко, 46), Степаненко — Марлос, Бернард, Тайсон (Дентіньо, 77) — Феррейра (Ордець, 87)

"Динамо": Рудько — Морозюк, Виду, Хачеріді, Антунеш — Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 79), Циганков (Гонсалес, 69) — Гармаш (Бесєдін, 62) — Мбокані

Попередження: Степаненко, Бернард — Буяльський, Сидорчук

Вилучення: Степаненко, 80 (друга жовта картка)

Дубль у складі "гірників" оформив нападник Факундо Феррейра. На 8-й хвилині аргентинець замкнув простріл Ісмаїлі з лівого флангу, а на 56-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди, знову скориставшись передачею Ісмаїлі. Наприкінці донеччани залишилися вдесятьох через вилучення Тараса Степаненка, однак за час, що залишився, кияни не змогли відіграти хоча б один м'яч.

"Шахтар" у 8-й раз виграв Суперкубок України, донецький клуб є рекордсменом за кількістю перемог у цьому міні-турнірі. "Динамо" шість разів завоювало Суперкубок.