"Динамо" здобуло впевнену перемогу в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів (відео). Поєдинок команда Олександра Хацкевича проведе у Швецарії 1 серпня.

Київське "Динамо" впевнено обіграло швейцарський "Янг Бойз" у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, передає Ukr.Media. "Біло-сині" здобули перемогу на "Олімпійському" з рахунком 3:1.

Обидві команди у невисокому темпі почали зустріч. Гості відразу ж окопалися на своїй половині поля, всіляко перекривши всі вільні зони для суперника.

Незважаючи на свернасищенну оборону швейцарців, "Динамо" відкрило рахунок вже на 15-й хвилині зустрічі. Мбокані класно віддав п'ятою на Гармаша, той у боротьбі із захисником залишив м'яч на Ярмоленка, а Андрій блискавично увірвався в штрафну і класно пробив з неробочою правою в дальню дев'ятку.

Швидкий гол явно надихнув підопічних Хацкевича. Кияни продовжували володіти ігровою та територіальною перевагою, монотонно розхитуючи оборонні порядки гостей. І через 20 хвилин це їм вдалося.

Зловив кураж Ярмоленко прорвався по правому флангу, серією фінтів накрутив захисників і прострілив на Мбокані. Дьемерси створив справжній шедевр, пробивши в дотик п'ятою.

Після перерви малюнок гри дещо змінився. Швейцарці більш активно почали йти вперед, створюючи вільні зони для футболістів "Динамо". Здавалося, кияни повинні піймати суперника на контратаці і добити, проте "біло-сині" не змогли реалізувати свої моменти.

Спершу Кадар потрапив головою в поперечину, потім Корзун не зміг реалізувати вихід один на один, а Мбокані із забійної позиції з лінії штрафного майданчика пробив головою вище.

А в самій кінцівці вболівальникам команди влаштували справжню феєрію, обмінявшись голами. Спершу нам забив Фасснахт, а потім Гармаш поставив крапку в матчі.

Поєдинок у Швейцарії відбудеться через тиждень - гра в Берні відбудеться 1 серпня.