Всесвітні ігри: Чотири українські золота в сьомий день змагань. У Вроцлаві відзначилися представники кікбоксингу і греблі.

Сьомий день Всесвітніх ігор, які тривають в польському Вроцлаві, приніс Україні чотири медалі, три з яких у кікбоксингу, передає Ukr.Media.

Напередодні всі п'ять українських кікбоксерів збірної України вийшли в півфінали, ось тільки двоє з них пішли в фінали, а ще трьом довелося битися за бронзу.

У підсумку бронзовим медалістом в команді став Роман Головатюк. Причому він отримав бронзу в результаті відмови суперника вийти на ринг.

Орфан Сананзаде і Віталій Дубина стали чемпіонами Всесвітніх ігор. Орфан у фіналі здолав серба Александара Коновалова у ваговій категорії 63,5 кг, а Віталій з рахунком 3:0 переміг болгарина Богдана Шумарова.

Ще два золота українці виграли в змаганнях з веслування на ергометрах. У дисципліні веслування на дистанції 500 м в приміщенні Антон Бондаренко подолав свою дистанцію за 1 хв 12.1 сек, при цьому срібного призера він випередив всього на 8 десятих секунди.

Олена Буряк не просто стала чемпіонкою Ігор, вона встановила новий світовий рекорд у жіночому заліку - 1 хв 24.5 сек і випередила суперницю на цілих 2 секунди.