Київське "Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів (фото, відео). Команді Олександра Хацкевича довелося дуже непросто в Швейцарії.

Київське "Динамо" сенсаційно не зміг вийти в наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, передає Ukr.Media. "Біло-сині" програли швейцарського "Янг Бойз" у повторному матчі (0:2), і не змогли пройти далі за сумою двох зустрічей за рахунок пропущеного голу в Києві.

Команди у невисокому темпі почали поєдинок. Динамівці намагалися пристосуватися до штучного газону "Стад де Суїсс", однак це їм давалося явно насилу.

А вже на 12-й хвилині стався вельми спірний момент, в результаті якого "Динамо" отримало пенальті у свої ворота. Ассале вибіг з-за спини Морозюка, а Микола в цей момент хотів вибити м'яч і потрапив ногою в суперника. При цьому івуарієць був в офсайді, однак арбітри проморгали. Оаро з 11-метрового був точний.

Швидкий гол явно надихнув швейцарців, які ще більш настирливо пішли вперед. У свою чергу у киян нічого не клеїлося в атаці підопічні Хацкевича допускали багато браку і часто втрачали м'яч у простих ситуаціях.

Після перерви малюнок гри не змінився. "Динамо" діяло другим номером, в основному обороняючись. "Янг Бойз" з кожною хвилиною нагнітав все більше і справжнім героєм став голкіпер киян Максим Коваль. Наш воротар зробив кілька найважливіших сейвів. А коли і він був безпорадний підстрахували Виду і Кадар, заблокувавши удари швейцарців.

В кінці поєдинку господарі буквально затиснули "біло-синіх" у їх штрафному і цей тиск завершився голом Лотомби на 89-й хвилині зустрічі. Забити такий важливий м'яч кияни не змогли.