Українка Яна Біломоїна виграла Кубок світу з маунтинбайку. Наша спортсменка достроково стала переможницею змагань.

Українка Яна Біломоїна достроково стала переможницею Кубка світу з маунтинбайку, передає Ukr.Media. 24-річна спортсменка перемогла на передостанньому етапі змагань, який проходив в канадському Монт-Сент-Анні, на 44 секунди випередивши найближчу суперницю француженку Паулін Ферран Прево. Третьою стала Катаріні Пендрель з Канади.

Ця перемога стала для Біломоїної третьою в сезоні – після успішних гонок в Альбштадті і в Вальнорді. Перед останнім етапом Кубка світу на рахунку українки 1050 очок в загальному заліку. У її найближчої переслідувачки – Лінди Індерганд – 655 балів. Таким чином, українка стала недосяжною для конкуренток і вперше стала володаркою Кубка світу.