"Динамо" не змогло обіграти "Марітіму" в Лізі Європи. 17 серпня "Динамо" зіграло внічию з "Марітіму" в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Зустріч пройшла в Фуншале на стадіоні "Душ Баррейруш" і завершилася з рахунком 0:0, передає Ukr.Media.

"Марітіму" - "Динамо" 0:0

"Марітіму": Шарлес — Бебето, Зайнайдин, Сантос, Мартінш — Гамбоа (Клебер), Шен, Бесса — Пикети (Ібсон, 73), Евертон (Пиньо, 68), Валенте

"Динамо": Коваль — Морозюк, Хачеріді, Виду, Кадар — Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 87) — Ярмоленко, Гармаш (Кравець, 87), Гонсалес (Циганков, 72) — Мбокані

Попередження: Гамбоа, Ібсон – Гармаш, Кадар, Сидорчук, Ярмоленко, Хачеріді

Вилучення: Хачеріді, 89

У першому таймі українська команда частіше атакувала, але практично завжди без небезпеки біля воріт португальців. У другій половині гри у обох клубів були непогані шанси розмочити рахунок, проте зробити це жодної зі сторін так і не вдалося. Гості закінчували зустріч вдесятьох — на 89-й хвилині другу жовту картку отримав Євген Хачеріді.

Матч між "Динамо" і "Марітіму" пройде у Києві 24 серпня.