Україна - Туреччина 2-0: відео голів та огляд матчу. Після цієї перемоги "синьо-жовті" вийшли на перше місце в групі.

Збірна України в Харкові на стадіоні "Металіст" впевнено здолала національну команду Туреччини (2:0), передає Ukr.Media. Два голи в складі "жовто-синіх" забив півзахисник дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко.

Підопічні Андрія Шевченка почали гру дуже потужно і агресивно, відразу включивши високі швидкості і за великим рахунком не скидали їх до фінального свистка. Тільки за перші шість хвилин вони двічі загрожували воротам гостей, і обидва рази після верхових передач з ударами Віктора Коваленко і Тараса Степаненко.

Відкрив рахунок на 18 хвилині Ярмоленко після чудової комбінації. Кравець відкинув м'яч назад на Коваленко, у якого замість удару з ходу вийшов пас на Андрія, який і покотив м'яч у дальній кут. А на 42 хвилині після прострілу Євгена Коноплянки новоспечений гравець "Боруссії" оформив дубль. Тепер в активі Ярмоленко 31 точний удар за збірну.

Ця перемога дозволила українській збірній тимчасово очолити турнірну таблицю групи I з перевагою в одне очко. У Хорватії ще є матч в запасі - її гру з Косово перенесли через сильний дощ. Турки розташувалися на четвертій сходинці з відставанням в два очки від зони стикових матчів.

“АПДЕЙТ: Решение о том, когда будет продолжен матч Хорватия - Косово (остановлен на 22-й минуте при счете 0:0), примут в воскресенье утром.

Наступним суперником команди Андрія Шевченка стане Ісландія, а Туреччина зустрінеться з Хорватією. Матчі заплановані на 5 вересня.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко: "Рік тому грали з Туреччиною, і тоді наш тренерський штаб тільки прийшов працювати, у нас не було ще такого взаєморозуміння з футболістами. Я з великою повагою ставлюся до збірної Туреччини і розумію, наскільки було важко Мірчі Луческу перебудувати команду. Ми знали, що у нас буде перевага у фізичних кондиціях футболістів, і хлопці практично не дали нічого зробити суперникам, зігравши ідеальний матч. Україна додала у якості та організації гри. Я дуже радий за хлопців, адже вони віддали багато сил, бажання та старанно працювали на футбольному полі".