ЧС-2018: Туреччина обіграла Хорватію і наздогнала за очками Україну, як це було. Нападник Дженк Тосун приніс перемогу туркам після не кращої гри воротаря хорватів Даніеля Субашича.

Якщо б турки програли хорватам, їх шанси навіть на друге місце стали б відверто примарними, передає Ukr.Media. Так що на поєдинок в Єскишехире команда Мірчі Луческу виходила як на останній бій – благо, домашні трибуни надавали сил.

У дебюті активніше діяли хорвати. Волкану Бабаджану довелося вступити в гру після непоганого удару головою від Матео Ковачич, а ще через п'ять хвилин Бурак Їлмаз виніс м'яч вже з порожніх воріт своєї команди!

На це турки відповіли небезпечним моментом у Дженка Тосуна. Форвард, перебуваючи трохи лівіше від воріт, пробив метрів з 7 так само, як і стояв – м'яч пройшов повз стійку. Загалом команди діяли неспішно, і не можна було сказати, що на кону стоїть щось важливе.

У дебюті другого тайму знову був непоганий момент у воріт турків. Бабаджан після подачі зі штрафного від Луки Модріча зіграв вкрай невпевнено, випустивши м'яч в повітря. Але сам же страж воріт і виправився – він встиг забрати м'яч швидше, ніж до нього добрався Домагой Віда.

А на 75-й хвилині стадіон вибухнув від радості! Воротар хорватів Субашич вкотре "передав привіт" своїм шанувальникам! Огузан Оз'якуп пробив з-за штрафної, а Даніель "зіграв в ладушки", відбивши м'яч прямо перед собою. Дженк Тосун такого прощати не став – хльосткий удар і 1:0, турки попереду!

Хорвати так і не зуміли оговтатися від шоку – по-справжньому небезпечних моментів для взяття воріт Бабаджана не було і гра плавно завершилася перемогою команди Луческу.

Тепер у Туреччині (нарівні з Україною, програла Ісландії) 14 пунктів, а у Хорватії з Ісландією – по 16. В наступному турі на нас чекають матчі Хорватія – Фінляндія, Туреччина – Ісландія і Косово – Україна, а в заключний ігровий день – Фінляндія – Туреччина, Україна – Хорватія та Ісландія – Косово.

Мірчі Луческу доведеться поламати голову над тим, ким в наступному поєдинку замінити перебравшего гірчичників Чалханоглу, але це вже зовсім інша історія. А зараз у турків час для святкувань.

Туреччина – Хорватія 1:0

Гол: Тосун, 75

Туреччина: Бабаджан – Айхан, Топал, Союнджу, Еркін – Чалханоглу, Озьякуп, Шахін (Окай, 87), Туран (Мор, 70) – Тосун, Їлмаз (Туфан, 82).

Хорватія: Субашич – Врсалько (Чоп, 84), Ловрен, Виду, Піваріч – Модріч, Бадель – Брозович, Ковачич (Крамарич, 71), Перішич – Калініч (Манджукіч, 62).

Попередження: Тосун, Чалханоглу – Калініч, Перішич, Бадель, Брозович.