Косово - Україна 0-2: огляд матчу. "Синьо-жовтих" чекає вирішальна домашня гра проти хорватів.

У передостанньому турі групового етапу кваліфікації ЧС-2018 збірна України у гостях обіграла команду Косово з рахунком 2:0, передає Ukr.Media. Зустріч пройшла в албанському Шкодере на стадіоні "Лоро Боричів".

Поєдинок не був багатим на гострими моментами. Виною тому проливний дощ, залівшій газон "Лоро Боричів", але все ж гольові моменти у команді Шевченко виникали. І в перші 45 хвилин поєдинку головна загроза воротам господарів виходила від Євгена Коноплянки, який на 22 хвилині влучив у штангу. На жаль, Артем Кравець, до якого відскочив м'яч, не зміг відправити його в ціль.

Після повернення на поле тиск на ворота косоварів посилилося. На 60 хвилині Леарт Пачарада після подачі з флангу Євгена Коноплянки заніс м'яч у власні ворота, а в самій кінцівці Ярмоленко подвоїв рахунок.

Відзначимо, що в складі збірної України дебютували натуралізований бразилець Марлос і Віталій Буяльський.

Україна виграла важливий матч у Шкодері, але найголовніше випробування на команду Шевченка чекає вже 9 жовтня, коли у Києві наша команда зіграє зі збірною Хорватії.