Шахтар поступився "Наполі" у п'ятому турі Ліги чемпіонів. Команда Паулу Фонсеки провалила другий тайм в Неаполі, поступившись місцевій команді з рахунком 0:3.

У першій половині Гірники виглядали не гірше противника, а після перерви пропустили відразу три м'ячі від Лоренцо Інсіньє, Петра Зьелински і Дріса Мертенса, передає Ukr.Media.

Інсіньє вразив ворота Андрія П'ятова красивим дальнім ударом, Зьелински завершив добре розіграну комбінацію, а Мертенс забив після стандарту і знижки Рауля Альбіоля.

Шахтар мав кілька шансів забивати ще за рахунку 0:0, але Тайсон і Марлос своїми можливостями не скористалися, а після першого м'яча Наполі у гостей не було ніяких надій.

Тепер Шахтар за сумою особистих зустрічей програє Наполі, але все ще випереджає конкурента за друге місце, на три очки.

В останньому турі Гірникам потрібно просто не програти вдома Ман Сіті або ж сподіватися на втрату очок Наполі в Роттердамі.