Екс-форварди Динамо і Шахтаря зустрілися в Кубку Туреччини і відзначилися результативними діями - відео. Колишній нападник Динамо, а нині форвард Кайсеріспора Артем Кравець зустрівся в матчі Кубка Туреччини з екс-гравцем Шахтаря Євгеном Селезньовим, який зараз грає за Акхісар Беледіє.

Колишній нападник Динамо, а нині форвард Кайсеріспора Артем Кравець зустрівся в матчі Кубка Туреччини з екс-гравцем Шахтаря Євгеном Селезньовим, який зараз грає за Акхісар Беледіє, передає Ukr.Media.

Кравець в цьому матчі відзначився забитим м'ячем, який став для нього дебютним у новій команді. У своєму другому матчі за Кайсеріспор українець зрівняв рахунок на 36-й хвилині.

Селезньов допоміг своїй команді відкрити рахунок, віддавши результативну передачу на Сонера Айдогду на 25-й хвилині. Для українця цей асист став дебютним у складі нової команди.

Матч закінчився з рахунком 2:2, але в півфінал Кубка Туреччини вийшов Акхісар Беледіє завдяки перемозі в першій грі - 1:0.

Нагадаємо, Селезньов став гравцем турецького Акхісар Беледіє на початку січня цього року. 32-річний футболіст уклав угоду на 2,5 роки до кінця сезону 2019/2020.

Кравець підписав з Кайсеріспором контракт на три роки, який вступить в силу з літа 2018 року. До того моменту Кравець виступатиме за новий колектив протягом тимчасового трансферного періоду, який передбачає його безкоштовний перехід.