Шахтар розгромив Чорноморець в Харкові. Підопічні Фонсеки не зазнали проблем у домашньому поєдинку проти "моряків" (5:0).

Нарешті футбол повернувся на поля України. Першою подією в новому році в рамках УПЛ стало протистояння "Шахтаря" і " Чорноморця в Харкові. Крім гравців, які не могли прийняти участь через дискваліфікацію, відзначимо відсутність у старті Додо, який отримував більше ігрової практики на зборах, ніж Богдан Бутко. Господарі з перших хвилин заволоділи територіальною перевагою і намагалися зламати оборону противника, передає Ukr.Media.

Після кількох небезпечних моментів рахунок все-таки був відкритий. Феррейра відклеївся від Іщенка і головою вразив кут воріт після навісу Марлоса з кутового. Шахтар продовжував володіти ігровою ініціативою і шукав можливість, щоб збільшити перевагу. На 37-ій хвилині Марлос підкараулив помилку супротивника і елегантно перекинув Новака. Одесити, здається, навіть не збиралися йти в атаку, а ось пропустити ще у них вийшло — Марлос не помітив двох супротивників, навісив у штрафну, а Феррейра оформив дубль.

На перерву команди пішли при повній перевазі Шахтаря, а ось другий тайм "моряки" почали активніше, але це було лише короткочасно явище. Марлос швидко заспокоїв запал суперника, відправивши м'яч у дальній верхній кут з лінії штрафного — у Новака не було шансів врятувати команду. Після цього донеччани дещо послабили хватку, тому часом гості проводили хоч якісь контрвипади. П'ятов навіть вступав у гру після удару Бобко зі штрафного під поперечину.

Зазначимо, що за двадцять хвилин до кінця зустрічі отримав травму Бернард. Бразилець схопився за руку після контакту з Гуті. Продовжує турбувати плече Бернарда. Будемо сподіватися, що відновиться півзахисник до матчу з Ромою. Його замінив Коваленко, який і поставив "крапку" у цьому протистоянні. Віктор підставив ногу на дальній штанзі після хорошого прострілу Марлоса. "Гірники" легко набрали три очки, але не варто витати в хмарах перед матчів з Ромою.

Шахтар — Чорноморець 5:0

Голи: Феррейра, 20, 41, Марлос, 37, 52, Коваленко, 90.

Шахтар: Пятов – Бутко, Кривцов, Хочолава, Ізмаїл – Степаненко, Алан Патрік – Бернард (Коваленко, 71), Тайсон (Бланко-Лещук, 81), Марлос – Феррейра (Дентіньо, 74).

Чорноморець: Новак — Іщенко, Мартиненко, Мамаду — Зубейко, Бобко, Смирнов, Татарков — Чорній (Мусолітін, 88), Третьяков (Гуті, 65) – Сильвіо, (Семенів, 79).

Попередження: Хочолава — Татарков.