"Динамо" мінімально обіграло "Шахтар". Динамо у гостях мінімально здолало Шахтар (1:0) в 27-му турі УПЛ.

Динамо жваво почав поєдинок і досить швидко створив гольовий момент – Кенджера після подачі з кутового влучив головою в поперечину, передає Ukr.Media.

Шахтар дзвіночок не почув і в середині тайму таки пропустив – Хочолава помилився на рівному місці, подарував м'яч Шепелєву, який пройшов і пробив у протихід П'ятову.

Після голу Динамо відійшло назад, "Шахтар" перехопив ініціативу і ще до кінця першого тайму створив кілька класних моментів, але Феррейра головою пробив повз, а Марлос з правої ноги пробив у поперечину.

У другому таймі на полі тривала та ж гра – Динамо по мірі можливості відсувало м'яч від своїх воріт і шукав щастя в контратаках, але до реальних шансів справа не доводило. Шахтар же атакував набагато більше, багато задіяв лівий фланг, де проявляв активність Ісмаїлі. Але забити не зміг.

Вже в доданий час друге попередження, а з ним і червону картку за неспортивну поведінку отримав Тайсон — він щось не поділив з Мбокані.

Завдяки цій перемозі Динамо скоротив відрив від Шахтаря в таблиці до трьох очок. При цьому попереду у команд ще один очний матч у Києві.