Динамо без проблем обіграло Дніпро-1 і вийшов у фінал Кубка України. Підопічні Олександра Хацкевича без особливих зусиль здобули перемогу над дніпрянами у півфінальному матчі національного кубка (4:1).

В рамках 1/2 фіналу Кубка України представник Другої ліги " Дніпро-1 брав гранда вітчизняного футболу – київське Динамо. Олександр Хацкевич випустив з перших хвилин бойовий склад, зробивши незначну ротацію. Одразу ж після стартового свистка кияни очікувано заволоділи ігровою і територіальною перевагою, окупувавши чужу половину поля, господарі витримали стартовий натиск суперника і провели кілька перспективних атак, які не призвели до ударів по воротах. Перший гольовий момент біля воріт Юрчука стався ближче до 20-й хвилині, коли Бесєдін відгукнувся на навіс Майданчика і пробив по воротах, м'яч відрикошетив від ноги Логінова і полетів у рамку воріт, але голкіпер з цим ударом впорався, передає Ukr.Media.

Якщо в першій половині першого тайму глядачі не побачили забитих голів, то другій половині їх було аж три, причому тільки в одні ворота. Спершу на 27-й хвилині Бесєдін прокинув м'яч повз вийшов з воріт Юрчука, Валерій збив форварда, за що арбітр призначив пенальті, який холоднокровно реалізував Циганков – 0:1. Ближче до завершення першої 45-й хвилині Шепелєв отримав пас від Гонсалеса і пробив у воротарський кут, а Юрчук нічого не зміг вдіяти з цим ударом – 0:2.

Фінальний поєдинок між Динамо та донецьким Шахтарем, здолав Маріуполь , відбудеться 9-го травня в Дніпрі.

Дніпро-1 — Динамо 1:4
Голи: Когут, 58 — Циганков, 28 (з пенальті), Шепелєв, 38, Бесєдін, 44, Вербич, 66

Дніпро-1: Юрчук — Бровченко, Лопиренок, Логінов, Польовий — Кравченко, Сніжко, Когут (Хучбаров, 76), Поплавця (Мемешев, 46), Чегурко (Бєляєв, 72) — Супряга

Динамо: Бойко (Бущан, 74) — Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко — Шепелєв, Ротань — Циганков (Вербич, 46), Буяльський (Алібеков, 81), Гонсалес — Бесєдін

Попередження: Когут, Бровченко