НХЛ: «Вашингтон» обіграв «Піттсбург», потужний камбек «Вінніпег». За океаном у розпалі другий раунд плей-офф Кубка Стенлі.

«Піттсбург» провалив вирішальний період третього матчу з «Вашингтоном» і втратив перевагу домашнього льоду. Ключовий момент матчу стався за 75 секунд до кінця основного часу гри – Ніклас Бэкстрем втік у контратаку і викотив шайбу під кидок Олександра Овечкину, а той з другої спроби приніс «Кепіталз» другу перемогу в серії, передає Ukr.Media.

Овечкін відзначився сьомий переможної шайбою в матчах і плей-офф і вийшов на перше місце в історії «Вашингтона», випередивши Петера Бондру, Джейсона Чимеру і Нікласа Бэкстрема.

Піттсбург – Вашингтон– 3:4 (0:0, 3:2, 0:2)

Шайби: 0:1 – 21 Карлсон, 1:1 – 24 Гюнцель, 2:1 – 26 Хернквист, 2:2 – 31 Стівенсон, 3:2 – 36 Кросбі, 3:3 – 45 Нісканен, 3:4 – 58 Овечкін

Рахунок у серії: 1:2

«Нешвілл» закинув три сухих шайби у першому періоді виїзного матчу з «Виннипегом», але вже наприкінці другої 20-хвилинки «Хижаки» поступалися в рахунку. У вирішальному періоді гостям вдалося зрівняти рахунок – одразу своє слово сказав Блейк Уїлер, дві шайби якого остаточно закрили матч із користь «Джетс».

Одним з героїв матчу став Марк Шайфли, ассистировавший на дві переможні шайби Уїлера. Канадець у плей-офф в п'яти матчах поспіль набирає щонайменше по два очка, що в востаннє у 2010 році вдавалося зоряному форварду «Піттсбурга» Сідні Кросбі.

Вінніпег – Нешвілл– 7:4 (0:3, 4:0, 3:1)

Шайби: 0:1 – 4 Фішер, 0:2 – 10 Суббан, 0:3 – 17 Уотсон, 1:3 – 22 Штястни, 2:3 – 25 Бафлин, 3:3 – 25 Труба, 4:3 – 39 Бафлин, 4:4 – 47 Форсберг, 5:4 – 55 Уілер, 6:4 – 59 Уілер, 7:4 – 59 Танев

Рахунок у серії: 2:1