ЗМІ склали список найгірших футболістів ЧС-2018. Захисник збірної РФ Ігор Смольников – лідер антирейтингу.

Британські журналісти склали рейтинг найгірших футболістів світової першості. Футбольні аналітики назвали імена гравців, невдало зіграли за підсумками 38 матчів, повідомляє The Sun, інформує Ukr.Media.

Захисник збірної РФ Ігор Смольников – лідер антирейтингу. Його видалили на 36-й хвилині матчу проти національної команди Уругваю. Відсутність футболіста на полі не дозволило реалізувати збірній РФ установку на гру з латиноамериканцями. У підсумку господарі мундіалю програли з розгромним рахунком 3:0.

Форвард національної команди Аргентини Ліонель Мессі також виявився в списку. У перших двох матчах нападник не зміг забити гол, а його команда набрала лише одне очко. У грі проти ісландців футболіст на 64-й хвилині не зумів реалізувати пенальті.

Також в антирейтинг експертами з Великобританії включені захисник Жером Боатенг, півзахисник Томас Мюллер, форвард Тімо Вернер (всі – Німеччина), захисник Фідель Ескобар (Панама), голкіпер Давид де Хеа, захисник Серхіо Рамос (Іспанія), півзахисник Пауліна (Бразилія), півзахисник Блез Матюіді (Франція) і форвард Роберт Левандовський (Польща).