ЧС - 2018: розклад матчів плей-офф 2-3 липня. У найближчі понедіок-вівторок визначаться ще дві пари чверть фіналістів російського мундіалю.

У найближчі понедіок-вівторок визначаться ще дві пари чвертьфіналістів російського мундіалю, передає Ukr.Media.

У понеділок, 2 липня, почнуть грати між собою в матчі 1/8 фіналу російського мундіалю:17.00 ("Самара Арена") Бразилія - Мексика

У груповому турнірі бразильці посіли перше місце у квартеті Е, де грали з командами Швейцарії, Сербії та Коста-Ріки. Мексиканці ж зайняли друге місце в групі F зі збірними Швеції, Німеччини та Південної Кореї. В останніх матчах перед плей-офф, в третьому турі значно краще зіграли "п'ятикратні чемпіони світу". Бразильці впевнено перемогли Сербію (2:0), а ось мексиканці отримали сильного "ляща" від шведів і "ковтнули" три голи. Як вважають експерти, по ходу матчу 1/8 фіналу напевно буде домінувати збірна Бразилії, тоді як мексиканці точно будуть використовувати свою улюблену манеру гри з контратаками.

21.00 (Ростові-на-Дону) Бельгія - ЯпоніяПід час групового турніру бельгійці посіли перше місце у квартеті G, де грали проти Англії, Тунісу і Панами. Японці зайняли друге місце в групі Н з Колумбією, Сенегалом і Польщею, причому африканців "самураї" обійшли лише завдяки меншій кількості отриманих жовтих карток. У матчі третього туру Бельгія з мінімальним рахунком обіграла Англію, а Японія точно також, мінімально програли полякам.

У вівторок, 3 липня,

17.00 (Санкт-Петербург) Швеція - Швейцарія"Скандинави" в груповому турнірі впевнено посіли перше місце у квартеті F, де крім них грали також Мексика, Німеччина і Південна Корея. Футболісти ж зі збірної "годин, сиру та шоколаду" фінішували на другому місці в квартеті Е - з бразильцями, сербами і костаріканцями. У третьому турі набагато більш вдалими зіграли "синьо-жовті", які розгромили мексиканців з рахунком 3:0. Швейцарці, у свою чергу, не змогли обіграти Коста-Ріку — 2:2. Як вважають експерти, у вівторковому матчі, ініціатива буде належати швейцарцям, в той час як шведи напевно будуть грати від оборони і контратакувати. Відповідно, матч легко може закінчитися овер-таймами або навіть серією пенальті.

21.00 (Москва, стадіон "Відкриття Арена") Колумбія - Англія

Колумбійці зайняли перше місце в групі Н, де зіграли проти Японії, Сенегалу та Польщі, а "родоначальники футболу" зайняли друге місце в групі G - з Бельгією, Тунісом і Панамою. У третьому турі успішніше зіграла Колумбія, яка мінімально перемогла Сенегал, а ось англійці мінімально програли бельгійцям.

Як вважають експерти, у вівторковому матчі будуть набагато більше атакувати колумбійці. Проте їх наставник Хосе Пекерман відомий своєю обережністю, і точно не стане гнати своїх гравців на рожен, адже ціна кожної помилки в такій грі вкрай висока. Точно не захочуть "перти з голою п'ятою на шаблю" і англійці. Основну ж ставку підопічні Гарета Саутгейта, швидше за все, зробить на верхові подачі в штрафну, а також на силовий футбол.