Англія всуху переграє Швецію і виходить в півфінал ЧС-2018. Англійці всуху переграли шведів на матчі чвертьфіналу ЧС-2018 і вийшли у півфінал. Там вони зустрінуться або з Хорватією або з Росією.

Збірна Британії здобула перемогу над шведами з рахунком 0:2, інформує Ukr.Media.

Рахунок відкрив Магуайр, який забив головою після кутового.

У другому таймі Деле Алі блискуче зіграв головою, пробив над руками Ульсена. Деле Аллі став другим наймолодшим гравцем збірної Англії, який забивав на Чемпіонаті світу FIFA.

Багато відзначили віртуозну гру британського голкіпера Пикфорда, який неодноразово відбивав небезпечні м'ячі.