Десна розгромила на виїзді Маріуполь. Команда Алексанр Рябоконя провела приголомшливий матч і здобула закономірну перемогу над Маріуполем (4:1).

Десна перемогла Маріуполь з рахунком 4:1 в матчі другого туру УПЛ, що стало першою перемогою новачка Прем'єр-ліги, інформує Ukr.Media.

Гості відкрили рахунок вже на третій хвилині після того, як Дмитро Хльобас замкнув передачу в штрафний від Фаворова. Він оформив дубль вже до середини першого тайму, обігравши захисника у штрафному майданчику Маріуполя і пробивши Рустама Худжамова.

Олександр Філіппов довів рахунок до розгромного на 59-й хвилині, пройшовши по флангу і вразивши дальній кут воріт Худжамова красивий обвідним ударом.

Маріуполь зумів відіграти один м'яч зусиллями Владислава Вакули, який обіграв голкіпера Десни Литовку після виходу один на один. Але на цьому успіхи господарів закінчилися. Філіппов встановив остаточний рахунок матчу на 78-й хвилині.

Десна набрала 3 очки в перших двох турах. Маріуполь залишається однією з трьох команд Прем'єр-ліги без набраних очок.

Маріуполь — Десна 1:4

Голи: Вакула, 68 — Хльобас, 3, 22, Філіппов, 59, 78

Маріуполь: Худжамов — Кирюханцев (Вакула, 67), Чоботенко, Биків (Фомін, 30), Полегенько — Пихаленок, Білий — Чурко (Горбунов, 46), Мішньов, Тищенко — Борячук

Десна: Литовка — Д. Фаворов, Гітченко, Братков, Мостовий — Коберідзе, Огіря — Старенький (Банасевич, 75), Хльобас (Єрмаков, 83), Волков (Слінкін, 89) — Філіппов

Попередження: Кирюханцев