Ліга Європи. "Маріуполь" обіграв "Юргорден" у додатковий час. Доля путівки у наступний раунд кваліфікації Ліги Європи між "Маріуполем" і "Юргорденом" вирішувалася в додатковий час.

Ліга Європи. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

2 серпня. Україна. Одеса. Стадіон: "Чорноморець"

ФК "Маріуполь" (Україна) 2:1 (1:1 в основний час) "Юргорден" (Стокгольм, Швеція)

Голи: Олександр Пихаленок, 63, Фомін, 97 (пен) — Алуи Баджо ( ", 77)

Перша зустріч суперників у Швеції завершилася внічию 1:1. Тому український клуб мав перевагу забитого гола на виїзді перед матчем в Одесі. Але гості приїхали на берег Чорного моря з підтримкою 1700 вболівальників, інформує Ukr.Media.

Перший тайм пройшов спокійно і з явною стратегічної установкою на захист своїх воріт - 0:0. А ось все найцікавіше почалося в другому таймі.

На 63-й хвилині Пихаленок отримав м'яч біля правої бровки і пробив у ближній кут. М'яч відрикошетив від стегна Ольссона і залетів в сітку воріт Ісакссона! 1:0 - "Маріуполь" вийшов вперед!

Але на 77-й хвилині "Юргорден" провів позиційну атаку. Баджо ("отримав м'яч в межах карного майданчика суперника і п'ятою пробив повз Худжамова! Красивий гол! 1:1!

До кінця основного часу команди так і не забили, тому що все вирішувалося в додатковий час. На 96-й хвилині Тищенко виконав прямий удар зі штрафного. Ісакссон невдало відбив м'яч. Вакула рвався добивати м'яч, але гравець суперника завалив Владислава у своєму штрафному! Фомін точно пробив з пенальті і вивів маріупольців вперед.