Динамо забило з фолом, Бойко вкусила оса: що ви могли пропустити у матчі Славія – Динамо. Цікаві моменти матчу Ліги чемпіонів Славія – Динамо.

Динамо втратило виїзну перемогу над Славією у матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, інформує Ukr.Media.

Перфоманс фанатів Славії

Чеські фанати влаштували неймовірний перформанс, що підкреслює історію клубу.

"Славія" - на 26 років старша, ніж республіка", - йдеться на величезному банері на трибуні чеських ультрас.

Укус оси

У першому таймі матчу Славія - Динамо трапився епізод, коли Денис Бойко опинився на газоні. Тренерський штаб був готовий зробити заміну, але 30-річний кіпер продовжив гру.

Після матчу головний тренер " Динамо" Олександр Хацкевич розповів, що воротаря вкусила оса. На ос поскаржився і Микита Бурда.

Ла-ла-ла

На виїзд до Праги вирушила достатня кількість фанатів київського Динамо, які досить часто перекрикували місцевих уболівальників.

Опіка лідерів Динамо

Гравці київського "Динамо" виглядали не кращим чином і можна навіть говорити про програш центру поля. Але тут швидше Славія вивчили сильні, а головне - слабкі сторони гравців киян і на це давила. Сидорчук був під пресингом і йому рідко давали час подумати і почати будувати атаки, дрібними фолами на Гармаші і Циганкові гравці Славії змусили цих двох гравців постійно сперечатися з арбітром (Гармаш в першому таймі взагалі при будь-якій можливості пресингував арбітра).

На Вербича була особлива тактика у вигляді персональної опіки двома гравцями. Наприкінці тайму Вербич, побачивши це, почав зміщуватися в центр, забираючи "опікунів" за собою, але Морозюк не особливо йшов вперед, а зміщення на фланг Гармаша плодів не давали. У підсумку Вербич забив, коли взагалі пішов зі свого флангу.

Спека і небезпека

Киянам крім суперника довелося боротися з іншими факторами. По-перше - спека. Матч починався при температурі 34 градуси і великий задусі. Хацкевич після матчу зізнався, що перебувати на полі було дуже важко. Правда, уточнив, що суперник був в тих же умовах.

А ще небезпека виходила від фанатів суперника.

Спірний гол Динамо

Питання викликали обидва голи в матчі. Про пенальті у ворота Динамо нижче, а тут питання у справедливості голу киян.

Після вкидання ауту на поле виявилося два м'ячі. Ось момент, коли Сидорчук вже шукав передачею Вербича, а Циганков в цей момент втік вибивати другий м'яч.

По хорошому, арбітр мав зупинити гру. Другий м'яч хоч і не впливав на епізод, але створив невизначену ситуацію для гравців Славії, які десь зупинилися.

Спірний гол Славії

У компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота киян за фол Томаша Кендзьори.

Фол досить неоднозначний, хоча Хацкевич визнав, що він був.

В цілому, варто визнати, що голи рівноцінні і нічия в матчі заслужена і тепер все вирішиться 14 серпня в Києві. З тією лише різницею, що "Динамо" влаштує нічия 0:0, тому Славія змушена буде йти вперед.

До того ж, у Славії гра чемпіонату на вихідних, тоді як кияни відпочинуть завдяки перенесення гри з Маріуполем.