Динамо перемогло Славію і пробилося в раунд плей-офф Ліги чемпіонів. Завершився матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо - Славія.

14 серпня в Києві на НСК "Олімпійський" місцеве "Динамо" перемогло празьку Славію і пробилося в раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Чеська команда напряму потрапила в груповий раунд Ліги Європи, інформує Ukr.Media.

Динамо 2:0 "Славія"

Голи: Вербич 11', Бесєдін 74'

Попередження: Гушбауер 38', Kov?? 38', Цоуфал 89', Фрідрих 90+4'

(перший матч 1:1)

Склади команд:

Динамо : Бойко (В), Сидорчук (К), Вербич, Шепелєв (Буяльський 88'), Циганков (Морозюк 90+1'), Гармаш, Піваріч, Бурда (Шабанов 75'), Бесєдін, Кадар, Кендзьора.

Славія : Коларж (В), Цоуфал, Сікора, Змргал (Белуце 68'), Гушбауер (К) (Фрідрих 85'), Тецл (Шкода 75'), Нгадеу-Нгаджуи, Стох, Боржил, Делі, Соучек.

У дебюті 1-го тайму півзахисник киян Беньямін Вербич успішно замкнув навіс зі штрафного у виконанні Циганкова. Славія вже в 1-му таймі почала штурм, який навіть увінчався взяттям воріт. Але боковий зафіксував офсайд в епізоді з голом Тецла.

Відео голу Вербича:

Другий тайм почався з атак чеської команди, динамівці перебудувалися на контр-атаки. Одна з разючих контр-атак киян завершилася довгоочікуваним голом Бесєдіна. Гольова передача знову на рахунку Циганкова.

Відео голу Бесєдіна:

Суперник киян у вирішальному раунді кваліфікації ЛЧ визначиться сьогодні в матчі Аякс - Стандарт. Ця гра почалася о 21:30 за київським часом.