Визначена команда, з якою зіграє "Динамо" в плей-офф Ліги чемпіонів. В Амстердамі пролунав фінальний свисток матчу 3-го кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги чемпіонів, в якому Аякс брав бельгійський Стандард.

В Амстердамі пролунав фінальний свисток матчу 3-го кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги чемпіонів, в якому "Аякс" приймав бельгійський "Стандард", інформує Ukr.Media.

Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У першому таймі забитими м'ячами відзначилися Клаас-Ян Хунтелаар і Маттейс де Ліхт, які відзначилися на 30-й та 34-й хвилинах зустрічі, а остаточний рахунок встановив Давид Нерес, зробив його великим на 46-й хвилині гри.

З урахуванням результату першого матчу в Льєжі, яка закінчилася бойовою нічиєю - 2:2, "Аякс" здобув впевнену перемогу в двоматчевому протистоянні з загальним рахунком 5:2 і вийшов у раунд плей-офф кваліфікації турніру, де його суперником стане київське "Динамо", яке трохи раніше обіграло за сумою двох матчів чеську "Славію" з Праги - 1:1 та 2:0.

22 серпня команди зіграють в Амстердамі, а 28 серпня - у Києві.