Шахтар в матчі Ліги чемпіонів зіграв внічию з Хоффенхаймом. У Харкові завершився матч 1-го туру Ліги чемпіонів у квартеті F Шахтар - Хоффенхайм.

Шахтар стартував у новому розіграші Ліги чемпіонів нічиєю. В 1-му турі підопічні Паулу Фонсеки зіграли у результативну нічию з Хоффенхаймом 2:2. Матч проходив у Харкові на стадіоні "Металіст", інформує Ukr.Media.

Шахтар 2:2 Хоффенхайм

Голи: Ісмаїлі 27', Майкон 81' - Гриллич 6', Нордтвейт 38'

Попередження: Мораєс 45', Алан Патрік 52', Ракицький 77' - Гриллич 29'

1-й тайм розпочався досить бадьоро: гості провели разючу атаку, яка завершилася хитрим ударом Гриллича. Відповіддю Гірників став феноменальний прохід Ісмаїлі на 27-й хвилині, який увінчався красивим взяттям воріт у виконанні бразильця. А вже наприкінці першої половини зустрічі помилка П'ятова на виході призвела до голу Нордтвейта.

У другому таймі господарі йшли вперед і все-таки зуміли відігратися під завісу поєдинку: на 81-й хвилині матчу, вийшов на заміну Майкон, гарматним ударом здалеку встановив остаточний рахунок у матчі.

Склади команд:

Шахтар : Пятов - Бутко, Хочолава, Ракицький, Ізмаїл - Патрік (Майкон 76'), Степаненко - Марлос, Тайсон, Болбат (Коваленко 57')- Мораєс.

Хоффенхайм : Бауманн - Нордтвейт, Фогт, Пош - Кадержабек, Гриллич, Биттенкурт (Демирбай 64'), Шульц - Салаї (Ст. Зубер 75'), Крамарич (Нелсон 85') - Жоелинтон.

Сьогодні також свій матч проведуть суперники Шахтаря по групі: Манчестер Сіті прийме Ліоні (початок о 22:00 за київським часом).