Алавес — Реал Мадрид: гол на 95-й хвилині виніс вирок Реалу. "Реал" не може забити вже дев'ять поєдинків поспіль.

Сьогодні команда Хулена Лопетегі провела дивно безбарвний матч з "Алавесом". Парадоксально, але мадридським футболістам не вдалося створити хоча б один мало-мальськи напружений момент, передає Ukr.Media.

Рахунок 0:0 тримався до 95-ї хвилини. Цікаво, що навіть він виводив "Реал" на перше місце, але тут "Алавес" вдало подав кутовий зліва, Куртуа рушив на перехоплення, але не дістав, а вийшовший на заміну Ману Гарсія на лівій стійці вколотив м'яч у сітку. 1:0 - сенсація на "Мендисорросі"! Лопетегі, можливо, зазнав свою вирішальну поразку, а "Алавес" з третьої спроби зачепився за перше місце - зараз він його ділить з "Барселоною" і "Реалом".