Українська Прем'єр-ліга. "Динамо" у доданий час програло Шахтарю. Донецький "Шахтар" зробив камбек в принциповому матчі проти київського Динамо.

Центральний матч 14-го туру української Прем'єр-ліги проходив у Харкові при 18-тисячній підтримки глядачів, інформує UkrMedia.

До цього матчу донецький Шахтар лідирував з 34 очками, а "Динамо" йшло на другому місці з 29. Але турнірне становище відійшло на другий план, коли команди вийшли на поле - адже це українське Класіко.

Перший гол був забитий на 45-й хвилині. Микола Шапаренко забив гол у роздягальню.

На другий тайм Фонсека випустив Тайсона і гра гірників стала веселіше. На 54-й хвилині той же Тайсон міг забивати, але віддав пас на Мораєса, який відзначився у ворота своєї колишньої команди.

Вже в доданий час Віктор Коваленко ударом в дотик поклав м'яч у дев'ятку - перемога Шахтаря 2-1.