Ліга Європи. Ворскла програла лондонському Арсеналу. Ворскла програла Арсеналу і попрощалася з Лігою Європи.

В Києві на НСК Олімпійський завершився матч 5-го туру групового раунду Ліги Європи Ворскла - Арсенал. Підсумковий результат поєдинку 0:3 на користь Канонірів, інформує UkrMedia.

Ворскла 0:3 Арсенал

Голи: Сміт-Роу 11', Ремзі 27' (з пенальті), Уиллкок 41'

Попередження: Скляр 29', Шарпар 32', Коломоєць 72' - Холдинг 54'

Ворскла здорово провела стартові хвилини, створивши кілька гольових моментів. Однак підопічні Унаї Емері впоралися зі стартовим натиском господарів і відкрили рахунок першими. На 11-хвилині зустрічі Сміт-Роу скористався помилкою захисників і з забійної позиції відкрив рахунок у матчі. Через 16 хвилин Ремзі заробив пенальті, який сам і реалізував. На 41-й хвилині матчу Уіллкок пробрався до чужої штрафної і точно пробив повз Далку і Шуста, зробивши рахунок розгромним.

У другій половині поєдинку Арсенал продовжував грати першим номером і закономірно довів гру до перемоги.

Після цього програшу полтавська команда втратила шанси на боротьбу за путівку в наступний раунд турніру. У плей-офф Ліги Європи з групи Е пробилися Арсенал і Спортинг.

У заключному турі Ліги Європи Ворскла відправиться в гості до "Спортінгу". Матч відбудеться 13 грудня.