Ліга чемпіонів. Шахтар і Ліон зіграли внічию. Шахтар не зумів обіграти Ліон, однак пробився в 1/16 фіналу Ліги Європи.

В Києві на НСК Олімпійський завершився матч 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар - Ліон. Підсумковий рахунок 1:1. Цей результат гарантував Ліону вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Шахтар задовольняється виходом в плей-офф Ліги Європи, інформує UkrMedia.

Шахтар 1:1 Ліон

Голи: Мораєс 22' - Фекир 65'

Попередження: Болбат 87' - Марсал 8', Фекир 68'

У першому таймі французи повністю перегравали Гірників по всім компонентам гри. Однак, Шахтар, створивши один гольовий, реалізував його. А Ліон, пробивши більше 10 разів по воротах П'ятова, так і не зумів розпечатати ворота донеччан у першій половині поєдинку. На 22-й хвилині матчу Ісмаїлі блискучою передачею знайшов Мораєса в чужій штрафній, бразильський форвард першим дотиком зупинив м'яч, а другим переправив його у кут воріт.

У другому таймі Шахтар вирівняв гру, однак, вдалося забити гостям. На 68-й хвилині Фекир з меж штрафного потужним ударом пробив П'ятова. Цей гол став останнім у матчі.

У паралельному матчі Манчестер Сіті "обіграв" Хоффенхайм 2:1.

Таким чином, з групи F у 1/8 фіналу Ліги чемпіоном пробилися Манчестер Сіті (з першого місця) і Ліон (2-е місце). Шахтар пробився у плей-офф Ліги Європи, Хоффенхайм попрощався з єврокубками.

Склади команд:

Шахтар : 30 Андрій Пятов (В), 4 Сергій Кривцов, 5 Давид Хочолава (Бутко 46'), 6 Тарас Степаненко, 7 Тайсон (К), 10 Жуніор Мораес, 11 Марлос, 22 Микола Матвієнко, 27 Майкон, 31 Ісмаїлі, 74 Віктор Коваленко (Кайоде 83').

Ліон : 1 Антоні Лопеш (В), 5 Джейсон Денайер, 6 Марсело, 8 Уссем Ауар, 10 Бертран Траоре (Ндомбеле 72'), 11 Мемфіс Депа (Дембеле 80'), 18 Набіль Фекир (К), 20 Фернандо Марсал, 22 Ферлян Менді, 23 Кенні Тітці, 29 Люка Тусар.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 17 грудня.