Євтушенко назвав, що "Динамо" потрібно посилити в наступному сезоні. Експерт Вадим Євтушенко підбив підсумки виступів киян на груповому етапі Ліги Європи.

Експерт Вадим Євтушенко висловив думку про матч "Динамо" - "Яблонець" та підбив підсумки виступів киян на груповому етапі Ліги Європи, інформує UkrMedia.

- Перший тайм був відверто провальним, що несподівано. Насамперед, дуже слабо зіграла вся команда в плані руху. Це стало наслідком того, що накоїли захисники. Команда увійшла в гру дуже погано, швидкий гол пропустила... І це теж вплинуло в якійсь мірі на настрій команди. Гра змінилася відразу після перерви. Але я б не пов'язував це саме з виходом Цітаішвілі Зрозуміло, що гравець вийшов, дуже добре вписався, загострив гру на фланзі, тому що Вербича в першій половині взагалі не було видно в грі.

На мій погляд, дуже погано грали в першій половині два опорних півзахисника - Шепелєв і Сидорчук. Вони безініціативно грали, стояли паралельно один одному в центральному колі на своїй половині поля і допомагали центральним захисникам розігрувати м'яч.

А ось у другому таймі то тренери зробили корекцію (тільки я не розумію, чому в першій половині не можна було це зробити), і Шепелєв почав висуватися в зону атаки, а Сидорчук більше грав ззаду. І почалася зовсім інша гра... На 52-ій хвилині команда провела першу довгу комбінаційну атаку за участю Вербича та ударом Шапаренко по воротах. З цього моменту, на мій погляд, почався перманентний тиск динамівців на ворота суперника.

Також була вдала заміна - Цитаішвілі - це ще більше посилило гру. Тренери знайшли хороший хід, перевели Вербича все-таки на позицію нападника. На місці крайнього півзахисника він трохи відвик грати, і у першому таймі я був розчарований його грою. Але у другому таймі він виглядав краще. Але, насамперед, Цітаішвілі зіграв на фланзі дуже гостро і корисно.

Головний висновок за підсумками групового етапу? Остання гра не повинна перекреслювати той успіх, якого досягла команда, достроково вигравши груповий турнір. Команда перемогла в дуже важливих матчах. "Динамо", може, не показувало яскравої гри в кожному матчі протягом 90-а хвилин, тому що були періоди, коли команда грала добре, а бували, коли і гірше. Але все-таки "Динамо" добилося позитивного результату, і це була головна задача.

Потрібно сказати, що, в принципі, "динамівці" дуже результативно грали, за винятком останніх двох ігор - "Астану" на виїзді ледве обіграли, і ось зараз. Але це наслідок тієї кадрової проблеми, яка зараз існує в київському "Динамо". Команда, на мій погляд, була недоукомплектована спочатку, перед початком осінньої частини. Хацкевич грав практично одним складом. І молоді хлопці поки не можуть грати 10-15 ігор на одному рівні і тягнути команду.

Так що були проблеми зі складом: немає нападника, немає правоногого центрального захисника, який у разі чого міг би Бурду підмінити, немає хорошого опорного півзахисника... Всі футболісти, які грають на цій позиції - та Буяльський, і Шепелєв, і Сидорчук - виконували трохи собі невластиві функції.

Для балансу команди клубу потрібно дуже серйозно попрацювати в цей період. Команда хороша, в неї дуже талановиті футболісти, але потрібно її підсилити. Думаю, "Динамо" буде грати дуже добре, якщо вдасться зробити підсилення.