На зборах у Туреччині Шахтар розгромив болгарський Ботев. Підопічні Фонсеки 6 разів змогли вразити ворота болгарського клубу.

Шахтар здобув велику перемогу над Ботевом (6:1) в рамках підготовки до другої частини сезону, інформує Ukr.Media.

З перших хвилин у складі Гірників вийшли відразу кілька гравців молодіжної команди - воротар Анатолій Трубін, а також центрбеки Сергій Чоботенко і Валерій Бондар. Микола Матвієнко зайняв місце ліворуч в обороні, а на його фланзі в атаці діяв Манор Соломон.

Перший тайм Шахтар завершив з перевагою у два м'ячі - в обох випадках забивав Андрій Тотовицький. На початку другої половини зустрічі Ботев відіграв один м'яч, однак після цього забив ще чотири голи - відзначилися Богдан Бутко, Майкон, а Оларенваю Кайоде оформив дубль.

Наступний спаринг Гірники проведуть проти Ваккера 7 лютого, після чого повернеться до України для підготовки до поєдинку з Айнтрахтом в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Шахтар - Ботев 6:1

Голи : Тотовицький, 33, 37, Бутко, 51, Кайоде, 54, 87, Майкон, 71 - Марін, 47

Шахтар : Трубін (Кудрик, 46) - Бутко, Чоботенко, Бондар, Матвієнко - Майкон, Малишев (Степаненко, 75) - Марлос (Фернандо, 59), Тотовицький, Соломон (Сікан, 68) - Кайоде.