Світоліна програла перший матч у Римі та покинула турнір. Шоста ракетка світу програла білорусці Вікторії Азаренко.

Українська тенісистка Еліна Світоліна достроково завершила виступ на турнірі WTA в Римі (Італія) з призовим фондом 3,4 млн доларів. Шоста ракетка світу програла білорусці Вікторії Азаренко в рамках другого раунду змагань. Поєдинок тривав 2 години 17 хвилин і завершився з рахунком 6:4, 1:6, 5:7, інформує Ukr.Media.

Українка добре зіграла на початку, здобувши легку перемогу в першому сеті. На початку другої партії Еліна упустила гейм на своїй подачі, після чого тенісистки змушені були піти на перерву через дощ. Після повернення на корт перемогу святкувала білоруска.

У третьому, вирішальному сеті українка була близька до перемоги, але, ведучи в рахунку 5:2, все ж поступилася Вікторії.

За виступи в Римі Еліна заробила 17 180 доларів.

Зазначимо, що 24-річна Світоліна виграла турнір у столиці Італії у 2017 і 2018 роках. Через цю поразку українка втратить три позиції в рейтингу WTA та опуститься на дев'яту сходинку.