U20. Збірна України — чемпіон світу з футболу. Українським футболістам вдалося підкорити історичне досягнення.

Збірна України U-20 у фіналі чемпіонату світу зустрічалася з Південною Кореєю. І здобула перемогу з рахунком 3:1.

Корейці відкрили рахунок на 5-й хвилині, Чи Кан Ін реалізував пенальті. Це сталося після того, як арбітр скористався системою VAR, інформує Ukr.Media.

Втім, Владиславу Супрязі на 34-й хвилині вдалося зрівняти рахунок, а на 52-й хвилині оформити дубль.

На 89-й хвилині рейд від Цитаишвілі увінчався голом для збірної України. Гравець Динамо поставив крапку в історичному фіналі.

Це вперше в історії футбольна збірна України стала чемпіоном світу. До речі, збірна Південної Кореї могла стати першою збірною з Азії, якій вдалося б завоювати Мундіаль.