Повні результати жеребкування раунду кваліфікації Ліги Європи. Всі пари команд на Шляху чемпіонів і Основного шляху відбору.

Єдина українська команда на цій стадії — "Зоря" — зіграє з переможцем протистояння "Будучность" (Чорногорія) — "Транс" (Естонія)

У середу відбулися обидва жеребкування іншого відбіркового раунду Ліги Європи: Шляху чемпіонів і Основного шляху. "Зоря" першою серед представників чемпіонату України дізналася суперників по новому єврокубковому сезону. У іншому раунді кваліфікації Ліги Європи команда Віктора Скрипника зустрінеться з переможцем пари "Будучность" (Чорногорія) — "Транс" (Естонія). Перший матч луганчани проведуть на виїзді 25 липня, а у відповідь в Запоріжжі 1 серпня, інформує Ukr.Media.

Другий відбірковий раунд — Шлях чемпіонів (25 липня і 1 серпня)

Група 1

"Тре Пенне" (SMR)/"ФК Санта-Колома" (AND) — "Судува" (LTU)/"Црвена Зірка" (SRB)

БАТЕ (BLR)/"Пяст" (POL) — "Дандолк" (IRL)/"Рига" (ЛЕВА)

"Партизани" (ALB)/"Карабах" (AZE) — "Шериф" (MDA)/"Сабуртало" (GEO)

Група 2

"Арарат-Вірменія" (ARM)/АІК (SWE) — "Феронікелі" (KOS)/"Лінкольн Ред Імпс" (GIB)

"Валюр" (ISL)/"Марібор" (SVN) — "Ференцварош" (HUN)/"Лудогорець" (BUL)

"Слован" Братислава (SVK)/"Сутьєска" (MNE) — "ТНС" (WAL)/ Переможець попереднього раунду Ліги чемпіонів

Група 3

Програвший фіналіст попереднього раунду Ліги чемпіонів — "Астана" (KAZ) / ЧФР (ROU)

ХІК (FIN) / "Торсхавн" (FRO) — "Лінфілд" (NIR) / "Русенборг" (NOR

"Німме" (EST) / "Шкендія" (MKD) — "Дюделанж" (LUX) / "Валлетта" (MLT)

Другий відбірковий раунд — Основний шлях (25 липня і 1 серпня)

Група 1

"Норчепінг" (SWE)/"Сент-Патрікс" FC (IRL) — "Динамо" Мінск (BLR)/"Лієпая" (ЛЕВА)

"Лячі" (ALB)/"Хапоель" Беер-Шева (ISR) — "Широкі Брієг" (BIH)/"Кайрат" (KAZ)

"Арсенал" Тула (RUS) — "Нефтчі" (AZE)/"Сперанца" (MDA)

"Еспаньол" (ESP) — "Стьярнан" (ISL)/"Левадія" (EST)

"Краковія" (POL)/"Дунайська Стреда" (SVK) — "Атромітос" (GRE)

Група 2

"Баррі Таун" (WAL)/"Кліфтонвілл" (NIR)/"Хеугесунн" (NOR) — "Штурм" (AUT)

АЕК Ларнака (CYP)/"Петрокуб" (MDA) — "Левські" (BUL)/"Ружомберок" (SVK)

"Сан-Хуліа" (AND)/"Європи" (GIB)/"Легія" Варшава (POL) — "Вітебськ" (BLR)/"Куопіо" (FIN)

"Утрехт" (NED) — "Академиі Пандєв" (MKD)/"Зриньські" (BIH)

"Пюнік" (ARM)/"Шкупи" (MKD) — "Яблонець" (CZE)

Група 3

"Легія" Гданьськ (POL) — "Інтер" Турку (FIN)/"Брондбю" (DEN)

"Зета" (MNE)/"Фехервар" (HUN) — "Брейдаблік" (ISL)/"Вадуц" (LIE)

"Габала" (AZE) — "Динамо" Тбілісі (GEO)/"Ла-Фиорита" (SMR)/"Енгордані" (AND)

"Малатьяспор" (TUR) — "Олімпія" Любляна (SVN)/РФШ (ЛЕВА)

"Раднічкі" (SRB)/"Флора" (EST) — "Айнтрахт" (GER)

Група 4

"Домжале" (SVN)/"Бальцан" (MLT) — "Мальме" (SWE)/"Баллимина Юнайтед" (NIR)/"Рунавік" (FRO)

"Мольде" (NOR)/КР Рейк'явік (ISL) — "Чукарички" (SRB)/"Бананц" (ARM)

"Абердін" (SCO)/РоПС (FIN) — "Фолу" (LUX)/"Чихура" (GEO)

"Антверпен" (BEL) — "Вііторул" (ROU)

"Будучность" (MNE)/"Транс" (EST) — "Зоря" (UKR)

Група 5

ЦСКА Софія (BUL)/"Тітоград" (MNE) — "Осієк" (CRO)

"Рома" (ITA) — "Дебрецен" (HUN)/"Кукес" (ALB)

"Люцерн" (SUI) — "Рітеряй" (LTU)/"Клаксвік" (FRO)/"Тре Фіорі" (SMR)

"Пріштіна" (KOS)/"Сент-Джозефс" (GIB)/"Рейнджерс" (SCO) — "Корк Сіті" (IRL)/"Прогрес" (LUX)/"Кардіфф Мет Юніверсіті" (WAL)

"Вентспілс" (ЛЕВА)/"Теута" (ALB) — "Гзіра Юнайтед" (MLT)/"Хайдук" (CRO)

Група 6

"Страсбур" (FRA) — "Маккабі" Хайфа (ISR)/"Мура" (SVN)

"Млада-Болеслав" (CZE) — "Ордабаси" (KAZ)/"Торпедо" Кутаїсі (GEO)

"Бранн" (NOR)/"Шемрок Роверс" (IRL) — "Кауно Жальгіріс" (LTU)/Аполлон (CYP)

"Алкмаар" (NED) — "Хекен" (SWE)

"Алашкерт" (ARM)/"Македонія (MKD) — "Стяуа" (ROU)/FC "Мілсамі" (MDA)

"Локомотив" (Пловдив (BUL) — "Радник" (BIH)/"Спартак" Трнава (SVK)

Група 7

"Вулверхемптон" (ENG) — "Крузейдерс" (NIR)/Б-36 (FRO)

"Аріс" (GRE) — АЕЛ Лімассол (CYP)

"Женес Еш" (LUX)/"Тобол" (KAZ) — "Гімарайнш" (POR)

"Гонвед" (HUN)/"Жальгіріс" Вільнюс (LTU) — "Сабаіл" (AZE)/"У Крайова" (ROU)

"Шахтар" Солигорськ (BLR)/"Хіберніанс" (MLT) — "Есбьєрг" (DEN)

"Коннас-Кі" (WAL)/"Кілмарнок" (SCO) — "Партизан" (SRB)