21 червня стартують в Мінську Європейські ігри: розклад трансляцій на українському ТБ. У п'ятницю, 21 червня, в Мінську стартують ІІ Європейські ігри-2019. Показ змагання заплановано на телеканалах "Інтер" та НТН.

Представляти Україну на Європейських іграх-2019 буде близько 200 спортсменів. Вони будуть боротися за медалі в 21 дисциплінах, інформує Ukr.Media.

"Оскільки багато подій, ми будемо їх висвітлювати відразу на двох телеканалах групи "Інтер" та НТН. Основний акцент буде зроблений на трансляції фіналів. Тобто 99% мовлення Європейських ігор у нашому ефірі — це реальна боротьба за медалі. Всього у нас заплановано на даний момент 52 трансляції: 19 — на "Інтері" і 33 — на НТН.

Щодня на каналі НТН будуть виходити огляди попереднього дня. Крім цього, безумовно, серйозна увага Ігор буде приділена в ефірі "Ранку з Інтером". До Мінська поїде знімальна група програми", — сказав керівник редакції спортивних програм телеканалу "Інтер" Роман Кадемін, який і буде коментувати змагання.

21 червня

10:15 — 11:15 НТН Баскетбол 3x3. Чоловіки. Україна — Франція.

11:15 — 11:40 НТН Баскетбол 3x3. Жінки. Україна — Латвія.

22:00 — 01:05 Інтер Церемонія відкриття. Пряма трансляція.

22 червня

10:45 — 11:45 НТН Огляд дня.

11:45 — 13:00 НТН Стрілянина. Пістолет. Змішані команди. 10 м. Фінал.

14:45 — 16:00 НТН Стрілянина. Гвинтівка. Змішані команди. 10 м. Фінал.

15:00 — 18:30 Інтер Художня гімнастика. Багатоборство. Пряма трансляція.

17:00 — 19:00 НТН Самбо. Фінал, 1 ч.

18:30 — 20:00 Інтер Дзюдо.

19:30 — 20:50 НТН Самбо. Фінал, 2 ч.

22:40 — 23:15 НТН Баскетбол 3x3. Чоловіки. Україна — Італія.

23:15 — 23:40 НТН Баскетбол 3x3. Чоловіки. Україна — Росія.

23 червня

11:30 — 12:30 НТН Стрілянина. Пістолет. Чоловіки. 10 м. Фінал.

13:30 — 14:30 НТН Стрілянина. Пістолет. Жінки. 10 м. Фінал.

14:00 — 18:15 Інтер Художня гімнастика. Фінали в окремих видах. Пряма трансляція.

14:30 — 15:00 НТН Баскетбол 3x3. Жінки. Україна — Естонія.

15:00 — 15:45 НТН Огляд дня.

15:45 — 18:30 НТН Стрілянина. Траншейний стенд. Фінал.

20:15 — 22:30 Інтер Легка атлетика. Пряма трансляція.

*розклад на інші дні з'явиться в неділю.

I Європейські ігри пройшли в червні 2015 року в Баку. Збірна України фінішувала на 6-му місці, завоювавши 46 медалей (8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових).