В черговому товариському матчі Шахтар обіграв сербський Пролетер. "Шахтар" провів черговий товариський матч на зборах в Австрії.

Команда Луїша Каштру обіграла сербський Пролетер з рахунком 3:0.

У першому таймі команди не забивали. На 63-й хвилині Богдан Бутко вивів Шахтар вперед, замкнувши подачу Сіпріано. Через шість хвилин Алан Патрік подвоїв перевагу Гірників. Наприкінці зустрічі забив Віктор Коваленко, реалізувавши пенальті, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ввечері команда Каштру проведе ще один спаринг. Суперником Шахтаря буде австрійський Вольфсбергер, початок матчу о 19:00.

На другому зборі в Австрії Шахтар обіграв Копенгаген (2:1) і зіграв внічию з німецьким Юрдингеном (1:1).

Новий сезон Шахтар відкриє грою за Суперкубок України — 28 липня в Одесі команді Луїша Каштру буде протистояти "Динамо".

Шахтар — Пролетер (Сербія) 3:0 (0:0)

Голи: Бутко (63), Патрік (69), Коваленко (82, з пен.)

Шахтар: Трубін (Пузанков, 73), Бутко, Бондар, Матвієнко, Сіпріано, Пихаленок (Танковський, 72), Фернандо (Додо, 64), Коваленко, Патрік, Соломон, Бланко-Лещук (Сікан, 60).