"Динамо" поступилося "Брюгге" у сезоні Ліги чемпіонів. На перших хвилинах обидві команди мали по парі моментів.

Київське "Динамо" під керівництвом Олександра Хацкевича приступило до виконання головного завдання сезону — потрапляння в груповий етап Ліги чемпіонів. Початок гостьового поєдинку з "Брюгге" видався досить бадьорим. Так, на перших хвилинах обидві команди мали по парі моментів. Найбільш гострими були шанси Бесєдіна (форвард вийшов на Міньоле по лівому краю, але не зміг пробити йому між ніг) і у Окереке — Бойко потягнув складний удар під поперечину, інформує Ukr.Media.

На жаль, потім "Динамо" міцно поступилося ініціативою, за що в підсумку послідувало покарання. В своїй штрафній помилився новачок "Динамо" Караваєв, який у досить простій ситуації підкотився під Ритса. Іспанський арбітр Естрада вказав на "точку", а Ванакен пробив без шансів для Бойка — 1:0 на 37-й хвилині.

Гру треба було рятувати, так що відразу після перерви Хацкевич випустив Циганкова і ще одного новачка Жерсона (а трохи пізніше — і Піну). Мабуть, Родрігес з Люксембурга був найбільш помітним у киян — на 66-й хвилині він додавав вже у порожні ворота, але захисник зміг винести м'яч з воріт на лінії. Потім Жерсон намагався умудритись пробити "бісіклетою", але теж успіху не досяг.

Найбільш хороший шанс зрівняти рахунок у кінцівці був у Піни, але він не зміг потрапити у ворота, попавши вище поперечини. Незабаром пролунав фінальний свисток (була додана хвилина) — "Динамо" зазнало першої поразки в сезоні. Втім, перемогти в два м'ячі через тиждень — цілком реально.