Ліга Європи. Луганська Зоря програла Еспаньолу в матчі раунду плей-офф. 22 серпня пройшов матч Ліги Європи між Зорею та Еспаньолу.

В Іспанії команда Віктора Скрипника програла перший поєдинок за вихід в груповий раунд єврокубка, інформує Ukr.Media.

У четвер, 22 серпня, на стадіоні "Корнелья-Ель ПРАТ" в Барселоні відбувся перший матч плей-офф раунду кваліфікації Ліги Європи: місцевий "Еспаньол" приймав луганську "Зорю" і обіграв з рахунком 3:1.

"Еспаньол" — "Зоря" — 3:1

Голи: Феррейра (57), Х. Лопес (79), Варгас (81) — Кочергін (38)

В цьому поєдинку тренер луганчан Віктор Скрипник не міг розраховувати на досвідченого захисника Віталія Вернидуба, який травмований, а також на нападника Назарія Русина — форвард "Зорі" заробив вилучення в попередньому матчі проти ЦСКА за те, що зняв футболку під час святкування голу.

На радість українських вболівальників, "Зоря" відкрила рахунок на 38-й хвилині матчу з "Еспаньолом". Після прострілу з флангу Кабаєв п'ятою скинув м'яч на Кочергіна, а той з лінії штрафного майданчика пробив прямісінько в кут воріт іспанців. Шикарна контратака! Головне — гольова!!!

На 57-й хвилині "Еспаньол" зрівняв рахунок. Екс-форвард "Шахтаря" Факундо Феррейра опинився один на дальній штанзі та головою замкнув навіс партнера, переправивши м'яч у порожній кут воріт "Зорі" — 1:1.

На 76-й хвилині голкіпер "Зорі" Микита Шевченко відбив пенальті у виконанні Гранеро.

На 79-й хвилині "Еспаньол" все ж таки вийшов вперед. Михайличенко змістився в центр оборони "Зорі", при цьому оголивши свій фланг, а там виявився один Хаві Лопес. Послідував удар в упор у ближній кут, з яким Шевченко впоратися не мав жодних шансів. Так рахунок став 2:1 на користь іспанців.

На цьому господарі не зупинилися. На 81-й хвилині "Еспаньол" забив третій м'яч. Варгас отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і через захисника пробив у дальню дев'ятку, Шевченко навіть не ворухнувся — 3:1 на користь "Еспаньола". З таким рахунком матч і завершився. "Зоря" спробує взяти реванш дома через тиждень.