УПЛ. Шахтар здобув перемогу над командою Десни. Гірникам приніс перемогу результативний удар Марлоса в першому таймі.

Донецький Шахтар здобув непросту перемогу над Десною у центральному матчі восьмого туру чемпіонату України, інформує Ukr.Media.

Долю зустрічі вирішив єдиний гол на 22-й хвилині Тайсон філігранною передачею вивів Марлоса сам на сам з голкіпером Десни Ігорем Литовкою, а півзахисник збірної України своїм шансом скористався.

Десна дала бій лідеру чемпіонату, завдавши навіть більшу кількість ударів по воротах суперника, але все ж поступилася з рахунком 0:1.

Таким чином, Шахтар здобув свою восьму перемогу у восьми матчах УПЛ, а тепер відрив від другого місця складає 10 очок. Десна залишається на другому місці, але її може посунути Олександрія.

Десна — Шахтар 0:1

Голи: Марлос, 23