"Олександрія" зіграла внічию з "Гентом" у Лізі Європи. Відігралася "Олександрія" вже після перерви.

"Олександрія" зуміла набрати перше очко у груповому турнірі Ліги Європи, зігравши у Львові внічию з бельгійським "Гентом" — 1:1, інформує Ukr.Media.

Господарі могли відкрити рахунок вже у першій атаці, але Камінські виручив "Гент", відбивши удар Лучкевича після навісу зліва. Втім, відповідь бельгійців не змусила себе довго чекати — на шостій хвилині вони повели у рахунку після удару Депуатра. Команді Володимира Шарана знадобилося досить довго часу, щоб прийти в себе — у ці хвилини помітна перевага була на боці суперника. Але українці поступово вирівняли гру, а потім почали активно діяти в атаці.

Відігралася "Олександрія" вже після перерви. На 60-й хвилині Ковалець завершував атаку господарів ударом метрів з десяти — Камінські парирував, але Сітало добив м'яч у сітку. Ще через кілька хвилин все той же Сітало мав можливість вивести свою команду вперед, однак після навісу Третьякова форвард пробив вище воріт.

Вирвати перемогу міг і "Гент". Найбільш запам'ятовуючим епізодом стала атака, яку завершував ударом головою Роман Яремчук. Але цього разу прийшла черга рятувати свою команду Паньківа. У підсумку — 1:1, і наступний матч "Олександрія" проведе у Франції проти "Сент-Етьєна".